Hurtownia FORMAT istnieje na rynku od 2004 roku i dość szybko przekonaliśmy do siebie wiele instytucji i firm z naszego regionu. Dzięki profesjonalnej i rzetelnej obsłudze oraz konkurencyjności szybko zdobyliśmy zaufanie klientów. Po kilku latach obecności na rynku śmiało spoglądamy w przyszłość i wciąż rozwijamy się dążąc do tego abyście byli Państwo z nas zadowoleni.

Nasza Firma to kompleksowy biuroserwis. Zapewniamy Państwu bogatą ofertę asortymentu, który stale rozszerzamy, atrakcyjne ceny, dowóz towaru do klienta gratis, oraz naprawdę atrakcyjne warunki płatności. Wszyscy nasi stali odbiorcy mogą liczyć na ciekawe promocje oraz wiele nowości.

Naszym niewątpliwym atutem jest szeroka oferta ok. 10 000 artykułów zaczynając od artykułów szkolnych oraz biurowych poprzez materiały eksploatacyjne tj. tusze i tonery do drukarek, a także nośniki danych tj. płyty CD, DVD, dyskietki, kończąc na artykułach chemicznych i gastronomicznych.

Proponujemy również pieczątki, wizytówki, długopisy i papier firmowy oraz inne gadżety podnoszące prestiż firmy. Ponadto posiadamy szeroką gamę toreb papierowych w różnych kolorach, co więcej oferujemy również zadruk metodą sitodrukową lub metodą DTG w wielu kolorach.

Zapraszamy Państwa do współpracy! Zaufało nam wiele firm z naszego regionu i na pewno jest to owocna współpraca. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania a także na zapytania cenowe i przetargowe.